Zajęcia pozalekcyjne

 

NAUCZYCIEL

KÓŁKO

TERMIN

SALA

Daria Neumann

Kółko teatralne Teatr Siódemki

poniedziałek godz. 13.40-14.25

20B

Kółko dziennikarskie Młodzi Dziennikarze

Wtorek godz. 8.00 - 8.45

12M

Dorota Kowalska

Koło taneczne MIMY7

piątek godz. 12:45 - 13:00

MSB

Koło "W drodze do 4 klasy"

Wtorek godz.  12:40 - 13:00

15B

Zajęcia sportowe z profilaktyką postawy ciała

czwartek godz. 13:40 - 14:25

MSB

piątek godz. 13:40-14:25

SGB

Małgorzata Sobczyk

"Młodzi programiści" dla uczniów klas 4

wtorek godz. 14.45 - 15.30

14B

"Najlepszy matematyk" dla uczniów klasy 7b

wtorek godz. 13.40 - 14.25

44M

Katarzyna Fiałek-Rosińska

J.angielski- zajęcia przygotowujące do egzaminu gim. oraz konsultacje

czwartek godz. 14:25-15:10

43M

Anna Krygier

Kółko historyczne dla klas 4

Poniedziałek godz. 13:40-14:25

25B

Pasjonaci historii- kółko dla klas 5-7

Wtorek godz. 14:35-15:20

45M

Aleksandra Jurkiewicz

Koło plastyczne " Ze sztuką za pan brat"

Poniedziałek godz. 16:20-17:05

12M

Przygotowanie do wiedzy o sztuce i kulturze – zajęcia indywidualne

czwartek

 

Zofia Owsian

Szkolny klub zdolnego matematyka

wtorek godz. 11.40 - 12.35

10B

Ilona Kulik

"Ze sceny przed kamerę”

Wtorek godz. 15.30-16.15

42M

Mirosława Dmowska

zajęcia "Lego" dla klas I

Czwartek godz. 12.45 - 13.30

12B

Anna Wojciechowska

,Zaleguj się w Siódemce" dla klas III

Środa godz. 13.40-14.25

20B

Izabela Dymek

Koło języka angielskiego (przygotowanie do konkursów i egzaminu)

środa godz. 13:40-14:25

 22aM

Klub eTwinnersów (praca nad projektem eTwinning)

czwartek godz. 12:45-13:30

 22aM

Aneta Augustynowicz

Mistrz ortografii

Poniedziałek godz. 14.35 - 15.20

21M

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego

Piątek godz. 15:20-16:15

21M

Anna Studzińska-Czyszka

"Zaleguj się w Siódemce" dla uczniów kl. 2

Wtorek godz. 13:40-14:25

212B

Aleksandra Grzelak

Koło czytelnicze

Środa 8:00-8:45

27B

Małgorzata Jagieła

zajęcia sportowo - rekreacyjne

Czwartek 11:40-13:15

SGB

Aneta Skawska

Szkolne Koło Caritas kl.4-7

Czwartek 14:40-15:25

24B

Joanna Fojt

Koło muzyczne (gitara dla początkujących)

Czwartek godz. 14:35-15:20

11M

Katarzyna Jagiełka

Konsultacje przedmiotowe z j. niemieckiego

poniedziałek godz. 14.35- 15.20

22M

Szkolne Kolo Caritas

Zebranie raz w miesiącu lub wg potrzeb

36M

Małgorzata Górlicka

Lubimy matematykę - zajęcia dla uczniów  klasy 3d mających trudności w matematyce

czwartek godz. 12:45-13:30

26B

Małgorzata Korczyńska

Zajęcia komputerowe "Zabawa z komputerem"

Czwartek godz. 12:45-13:30

14B

Katarzyna Wesołowska

Konsultacje przedmiotowe z biologii i historii

czwartek godz. 15.20-16:05 (od 4 X co drugi tydzień)

31M

Lucyna Buśkiewicz

Szkolne Koło Caritas

Zebranie raz w miesiącu lub wg potrzeb

36M

Konsultacje przedmiotowe w miarę potrzeb uczniów

Środa godz. 14:25-15:10

36M

Joanna Filipowicz

zajęcia sportowo-rekreacyjne klas IV

poniedziałek godz. 13.40-14.25

SGB

zajęcia taneczno-rekreacyjne dla dziewcząt

środa godz. 13.40-14.25

SGB

,,Szkolny Klub Sportowy” – klasy gimnazjalne

wtorek 15.30-16.30

SGM

,,Szkolny Klub Sportowy” – zajęcia dla dziewcząt

czwartek 15.30-16.30

SGM

Magdalena Kamińska

"Spotkania z historią"

Piątek godz. 13:30-14:15 (wg potrzeb uczniów)

35M

Maria Springer

koło teatralne dla kl. IVB

Czwartek godz. 13:40-14:25

212B

Hanna Borucka

Koło rozwijające kompetencje językowe dla klas 6-7

Wtorek godz. 8:00-8:45

34M

Beata Derkowska

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

wtorek

SGM

Renata Korajczyk

Zajęcia sportowe

Środa godz. 14:30-16:00

SGM

Bożena Lechwar

"Polubić matematykę" dla klas 4

Środa godz. 13:40-14:25

28B

Justyna Masilunas

Kółko z języka angielskiego dla klas trzecich

Czwartek godz. 12:45-13:30

24B

Jolanta Karczewska-Mełnicka

Koło Rękodzieło

Czwartek godz. 13:40-14:25 (lub do godz. 15:00)

20B

Izabela Kamińska-Smolarek

Z kamerą TV721 przez szkolne korytarze

Wtorek godz. 15:10-15:55

Biblioteka

Małgorzata Sotomska

Korepetytorium przyrodnicze

Środa godz. 14:30-15:15

212B

Elżbieta Napierska

Zajęcia podnoszące kompetencje uczniów z języka polskiego

Wtorek godz. 14:35-15:20

32M

Zajęcia dla zainteresowanych językiem polskim

Czwartek godz. 14:35-15:20

32M

Małgorzata Padyjasek

Koło biologiczne

Wtorek godz. 15:20-16:05

31M

Zofia Olkiewicz

Zajęcia sportowe

Poniedziałek 16-16:45

MSB

Wtorek 15-15:45

MSB

Urszula Winiarska

Radzę sobie coraz lepiej – zajęcia utrwalające wiedzę dla kl. II

Środa godz. 11:40-12:25

13B

Zofia Owsian, Dorota Kowalska

Zajęcia na lodowisku  dla klas I-III

Poniedziałek godz. 11:40-13:30

 

Mirosława Dmowska, Wieslawa Mielcarek

Środa godz. 11:30-13:30