Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 w Toruniu zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców.

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi:
Jedno dziecko 35 zł, dwójka dzieci po 20zł, trójka dzieci po 15złczwórka i więcej dzieci po 10zł na każde dziecko.
Składkę należy przekazać do skarbnika Trójki Klasowej, Sekretariatu Szkoły lub wpłacić na konto Rady Rodziców.

Numer konta do wpłat składki na RR poniżej:

29 1020 5011 0000 9102 0258 8754

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty prosimy dokonać do 01.03.2019 jednorazowo lub w dwóch ratach.
Wpłacane przez Państwa pieniądze pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze!
Dzięki wpłatom możemy wspierać, nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne, naukowe, jak również zakup wyposażenia i sprzętu szkolnego.
Wpłata i wysokość składki jest dobrowolna.

Dziękujemy za wszystkie wpłaty w imieniu Dzieci.
Rada Rodziców SP7 w Toruniu