ZBIÓRKI MAKULATURY, w każdy PONIEDZIAŁEK od września do czerwca w godzinach 7.30-8.30 oraz 15.30-16.30::Poszukujemy osoby, która byłaby zainteresowana podjęciem współpracy związanej z prowadzeniem w szkole sklepiku ze zdrową żywnością. Dodatkowych informacji udziela kierownik gospodarczy 622-47-07 w.25

Nasi sponsorzy i przyjaciele

Przemysław Przybył

Dyrekcja i cała społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania Panu Przemysławowi Przybyłowi za podarowanie nam dwóch drukarek laserowych. Przyczynią się one do usprawnienia pracy w naszej szkole.

Toruńskie Zakłady Graficzne "ZAPOLEX"

Dyrekcja i cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 w Toruniu składa serdeczne podziękowania Pani Prezes Zarządu – Jolancie Polkowskiej za przekazanie naszej szkole pięknych książek i albumów do biblioteki szkolnej. Otrzymane książki wzbogaciły księgozbiór czytelni a ich wygląd zachęca do czytania. W erze komputerów tak pięknie wydane książki przyczynią się do popularyzacji czytelnictwa i sprawią, że książka nie odejdzie w zapomnienie.

Pięknie dziękujemy!

Jarosław Suprun

Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Suprun za przekazanie naszej szkole pięknych ceramicznych doniczek, które upiększyły wnętrza naszych klas i szkolnej świetlicy.

Społeczność szkoły.

Kamila Ufir

Serdeczne podziękowania dla Kamili Ufir z kl. VI b  za piękny dar dla szkoły - ogromny zestaw drewnianych ozdób choinkowych, które udekorowały szkolną świąteczną choinkę.

choinka_1.jpg [300x413]  choinka_2.jpg [300x452]

Zabawki, gry i puzzle

Serdecznie dziekujemy za podarowane zabawki, gry i puzzle. Dzięki nim możemy miło i ciekawie spędzać czas. Podziękowania kierujemy do: Juliana Gancewskiego z klasy Vb, Mateusza Jaskólskiego z klasy IVa,  Szymona Świtajskiegoz klasy Vb,  Jadzi Chmarzyńskiej z klasy IIc, Uli Charzyńskiej z klasy VIb, Basi Bojarskiej z klasy IVb, Wiktorii z klasy Va,  rodzeństwa Michniewicz z klasy I i IV, Michała Kwiatkowskiegoz klasy IVb, Mikołaja Kozłowskiego z klasy IIIb, Weroniki Sapeleckiej z klasy IVa, Mai Cichoradzkiej z klasy "0", Rodziców wyżej wymienionych uczniów oraz do Pani Grażyny Wiśniewskiej. Dziękujemy również wszystkim anonimowym darczyńcom za wspaniałe podarunki.

Dzieci ze szkolnej "zerówki"