gazetka_tytulpng [300x138]W naszej szkole wydawana jest gazetka szkolna "Głos Siódemki". Pisemko pojawia się cyklicznie przez cały rok szkolny. Opiekunami gazetki szkolnej są panie: Daria Neumann, Izabela Kamińska-Smolarek i Maria Springer. Materiały w pisemku redagują uczniowie wchodzący w skład zespołu redakcyjnego i koła Młodzi Dziennikarze. Umieszczają w gazetce informacje z życia szkoły, prace plastyczne i twórczość literacką uczniów, wywiady oraz relacje z imprez.  Rozwijają w ten sposób swoje zainteresowania, uczą się redagowania tekstów, współpracy w zespole, odpowiedzialności za powierzone zadania. W gazetce znajdują się też stałe działy np. Możemy się pochwalić, Wywiad pod lupą, BLOGujemy, itp. Wydane numery pisemka po wydrukowaniu kolportowane są wśród uczniów szkoły, zamieszczane na stronie internetowej placówki i profilu na Facebooku. Wszystkie powstałe egzemplarze dostępne są także w szkolnej bibliotece.

Oto numery "Głosu Siódemki" od roku szkolnego 2017/2018:

GŁOS SIÓDEMKI NR 1 2017/2018.pdf

GŁOS SIÓDEMKI NR 2 2017/2018.pdf