ZBIÓRKI MAKULATURY, w każdy PONIEDZIAŁEK od września do czerwca w godzinach 7.30-8.30 oraz 15.30-16.30::W związku z okresem rozliczeń podatkowych serdecznie zachęcamy do przekazywania 1% podatku na naszą szkołę. Wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS: 0000121592 a w rubryce poniżej - Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

Galeria

"Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej" - prace konkursowe

Ilość zdjęć: 17

Na zdjęciach znajdują się prace uczniów z konkursów "Śniadaniówka pełna zdrowia" oraz "Przepis wierszem na drugie śniadanie".

pokaż więcej »

Toruński konkurs na najdłuższy łańcuch rozstrzygnięty! :D

Ilość zdjęć: 13

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice! Serdecznie dziękujemy za Wasze i Państwa ogromne zaangażowanie w "łańcuchowe dzieło". Wspólnie cieszymy się, że ten trud został uhonorowany przez organizatorów konkursu III nagrodą, a jest nią 30 biletów do Cinema City. Na wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w tym konkursie czeka jeszcze mała niespodzianka. Szczególnie chcielibyśmy podziękować Filipowi Kacperskiemu i Jego Tacie, dzięki któremu 4 i pół kilometra łańcucha mogliśmy przetransportować na finał konkursu oraz Dagmarze Wojciechowskiej i Mateuszowi Kucharzewskiemu, którzy również pomogli w załadunku. Ogromnie dziękujemy i gratulujemy!

pokaż więcej »

Tradycja Vb.

Ilość zdjęć: 1

Jak co roku uczniowie klasy V b z wychowawczynią p. Anną Tomasik zapalili znicze na grobie gen. prof. Elżbiety Zawackiej.

pokaż więcej »