ZBIÓRKI MAKULATURY, w każdy PONIEDZIAŁEK od września do czerwca w godzinach 7.30-8.30 oraz 15.30-16.30::Poszukujemy osoby, która byłaby zainteresowana podjęciem współpracy związanej z prowadzeniem w szkole sklepiku ze zdrową żywnością. Dodatkowych informacji udziela kierownik gospodarczy 622-47-07 w.25

Galeria

W muzeum

Ilość zdjęć: 5

Dnia 19 czerwca A.Tomasik i B.Lechwar wraz z uczniami kl.VIa i VIc uczestniczyli w wytawie w Muzeum Etnograficznym poświęconej czasom PRL-u. Zwiedzali również chaty gospodarzy z Kujaw i Pomorza oraz przenieśli się w czasy XIX wieku, by zobaczyć jak wyglądało życie ludzi na co dzień.

pokaż więcej »

Zajęcia z samorządności w Urzędzie Marszałkowskim.

Ilość zdjęć: 2

6 czerwca klasa 4b z wychowawcą Anną Tomasik brała udział w zajęciach z samorządności w Urzędzie Marszałkowskim.

pokaż więcej »

Klasa IIa na trasie Małego Szlaku Piastowskiego.

Ilość zdjęć: 1

6 czerwca uczniowie klasy IIa wraz z wychowawcą (p. Z. Owsian) uczestniczyli w wycieczce Małym Szlakiem Piastowskim. Trasa wiodła przez Żnin, Wenecję, Biskupin i Rogowo.

pokaż więcej »

Tydzień książki 13 - 17 maja 2013.

Ilość zdjęć: 25

W naszej szkole odbyło się szereg akcji związanych z obchodami Tygodnia Książki. Uczniowie klas IV – VI czytali młodszym kolegom fragmenty swoich ulubionych książek. Klasy młodsze przygotowały plakaty przedstawiające najpopularniejszych bohaterów lektur. Klasy IV – VI pracowały nad projektami „Prawda, dobro, piękno w … (wybranym utworze literackim). Powstały także klasowe kąciki ciekawych książek. W dniach 14 i 15 maja gościliśmy p. Annę Łacinę, autorkę książek dla dzieci i młodzieży. Pisarka najpierw spotkała się z uczniami klas młodszych, którym opowiedziała, jak obronić się przed inwazją wirusów. Następnego dnia uczniowie klas starszych mieli okazję porozmawiać z p. Łaciną na interesujące ich tematy ( nie tylko z dziedziny literatury).

pokaż więcej »