ZBIÓRKI MAKULATURY, w każdy PONIEDZIAŁEK od września do czerwca w godzinach 7.30-8.30 oraz 15.30-16.30::Poszukujemy osoby, która byłaby zainteresowana podjęciem współpracy związanej z prowadzeniem w szkole sklepiku ze zdrową żywnością. Dodatkowych informacji udziela kierownik gospodarczy 622-47-07 w.25

Galeria

Dzień Ziemi.

Ilość zdjęć: 8

Dnia 25.04.2013r., na terenie naszej szkoły obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas 4 – 6 wzięli udział w trzech konkursach: 1. Plakat na Dzień Ziemi 2. Wiersz lub piosenka o ekologii 3. Śmieszny rower Wszystkie prace zaprezentowane zostały na apelu, po którym wszyscy uczniowie mieli okazję zagłosować na swoich faworytów. Najlepsze plakaty wykonały klasy: I miejsce kl.5a II miejsce kl. 6b III miejsce kl. 6c W konkursie na najlepszy wiersz lub piosenkę wyniki były następujące: I miejsce kl.5b - piosenka II miejsce kl. 5a - piosenka III miejsce kl. 6c wiersz Najśmieszniejsze rowery przygotowali uczniowie: I miejsce – Aleksandra Banaszkiewicz i Karolina Pomirska z kl. 6a II miejsce – Julia Kwiatkowska i Agnieszka Kulpa z kl. 5b III miejsce – Konrad Domeradzki, Stanisław Michalski i Michał Perłowski z kl. 5a Podczas apelu podsumowana została zbiórka surowców wtórnych. Najwięcej makulatury zebrały klasy: I miejsce kl.6a – 1354 kg II miejsce kl. 4b – 1195 kg III miejsce kl. 3b – 819,5 kg W zbiórce puszek najlepsze okazały się klasy: I miejsce kl. 4b – 2675 sztuk II miejsce kl. 2a – 1559 sztuk III miejsce kl. 6c – 969 sztuk WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

pokaż więcej »

Festiwal Nauki i Sztuki

Ilość zdjęć: 11

Klasa IV b wraz z wychowawcą p. Anną Tomasik uczestniczyła w dniach 22,23 kwietnia w Festiwalu Nauki i Sztuki. 22 kwietnia uczniowie byli na zajęciach w Fundacji Elżbiety Zawackiej. 23 kwietnia odwiedzili Państwowe Archiwum w Toruniu i uczestniczyli w wystawie pt." Toruńskie autorytety" W prelekcji w Fundacji Generał Elżbiety Zawackiej brała również udział klasa VI a z wychowawcą Małgorzatą Sobczyk.

pokaż więcej »

Toruńskie Autorytety.

Ilość zdjęć: 4

W dniu 23 kwietnia 2013r.klasa 4b z wych. A. Tomasik uczestniczyła w zajęciach w Archiwum Państwowym w Toruniu w ramach festiwalu nauki i sztuki. Temat spotkania poświęcony był Toruńskim Autorytetom.

pokaż więcej »

Klasa IIa (wych. Z. Owsian) w Planetarium i Geodium.

Ilość zdjęć: 13

18 kwietnia 2013 w Planetarium, klasa 2A była na nowej wersji seansu "Cudowna podróż". W Geodium dzieci mogły same eksperymentować na zainstalowanych tam urządzeniach, mogły zobaczyć m.in. wybuchający wulkan, model kuli ziemskiej, dlaczego mamy 4 pory roku a po dniu następuje noc, czy jak na przestrzeni wieków zmieniała się nasza planeta.

pokaż więcej »

Uroczystość urodzinowa w klasie IIIa (wych. W. Mielcarek) - marzec.

Ilość zdjęć: 11

27 marca uczniowie klasy IIIa świętowali urodziny swoich pięciorga rówieśników. "Sto lat" odśpiewali Martynce K, Zuzi, Julkowi,Roksanie i Martynce G. Na tą okazję rodzice przygotowali pyszne wielkanocne wypieki: babkę, szarlotkę, sernik i mazurek. Był to ostatni dzień nauki przed feriami świątecznymi i dlatego dzieci obdarowane zostały słodkim drobiazgiem od Zajączka.

pokaż więcej »

Szkolny Konkurs Interpretacji Tetralnych 25.03.2013

Ilość zdjęć: 27

Album w przygotowaniu.

pokaż więcej »