Prośba o wsparcie zbiórki środków na nowy sztandar Szkoły Podstawowej nr 7 w Toruniu

Szanowni Państwo! 

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie zbiórki środków na nowy sztandar Szkoły Podstawowej nr 7 w Toruniu.

Sztandar to ważny symbol dla całej społeczności szkolnej. Towarzyszy naszym uczniom podczas najważniejszych uroczystości: rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, apeli, Święta Patrona, uroczystości patriotycznych i wielu innych. Jest częścią szkolnej historii i tradycji. Jest znakiem rozpoznawczym, z którym identyfikować się będą obecne i przyszłe pokolenia. Dlatego zależy nam, by był jedyny w swym rodzaju. Wymaga to szeregu przygotowań, środków i sił. Dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie wierząc, że wspólnie uda nam się osiągnąć wyznaczony cel. Szacowany koszt wykonania nowego sztandaru to ok. 5000 zł.

Zaoferowaną pomoc finansową prosimy kierować na konto Rady Rodziców:

NR KONTA

PKO BP S.A. nr rachunku: 29 1020 5011 0000 9102 0258 8754

Z dopiskiem: „Na sztandar”

W zamian za pomoc finansową możemy zaoferować:

- certyfikat z podziękowaniem,

- umieszczenie logo (nazwy firmy) na oficjalnej stronie internetowej szkoły,

Uroczystość związana z nadaniem szkole nowego imienia odbędzie się dnia 30 maja 2018 roku. Dziękujemy za wsparcie i serdecznie zapraszamy.